içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Devlet Bahçeli Seçim İçin Mayıs Ayını İşaret Etti

Son dakika haberi... Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim." dedi.

Devlet Bahçeli Seçim İçin Mayıs Ayını İşaret Etti
Haberi Sesli Dinle

Devlet Bahçeli'den son dakika seçim tarihi açıklaması!

Son dakika haberi... Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim." dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim.

Zillet İttifakı Türkiye'ye adeta silah doğrultmuştur. 

Baykar şirketini suçlayan selamsız Babacan, yabancıların etki ajanlığı pozisyonunda sabitlenmiştir.

MHP Genel Başkanı Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu. Devlet Bahçeli, "Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim." açıklamasında bulundu.

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

SEÇİM TARİHİ ÖNE ALINIR MI?

Sandık er meydanıdır. Meclis'te karar çıkarsa bu erken seçim değildir, seçim tarihinin güncellenmesidir.

"MAYIS AYINDA BU İŞİ BİTİRELİM"

Baharda gerçekleşmesi beklenen seçime tam olarak hazırız. Uzlaşarak Türkiye'yi birlikte seçime taşıyalım. Mevsim şartlarına uygun tarih mutabakatla belirlenmelidir. Millet iradesinin kaçmanın kimseye faydası yoktur. Mayıs ayı içinde bu işi bitirelim, sözü ve kararı hep birlikte aziz milletimizin kutlu iradesine tevdi edelim.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerine bütün imkan ve inancımızla hazırlık yapıyoruz. 2023 seçimlerini riske atmayacağız. Nefes alır gibi çalışacağız.

6'LI MASAYA SERT TEPKİ

Artık CHP'nin başını çektiği zillet ittifakı son kozlarını oynamaktadır. Her bir parti koltuk ve makam derdindedir. Türkiye'nin hedeflerini kırmak için son kozlarını oynamaktadır. Zillet İttifakı Türkiye'ye adeta silah doğrultmuştur. 

Kılıçdaroğlu'nun masanın küçük ortaklarına verdiği her konuda eşitiz vaadinin sonra adaylığının önü büyük ölçüde açıldı.

Zillet ittifakı A’dan Z’ye krizdir, karamsarlık siyasetidir.

BABACAN'A 'BAYKAR' TEPKİSİ

Yeni nesil Fırtına obüslerinden rahatsız olan bir siyasetçi bu milletin evladı olamaz. 

Bugün savunma sanayii sektöründe faaliyet gösteren firma sayısı 2 bini geçmiştir. İHA ve SİHA'lardan kim gocunuyorsa onlar iradelerini emperyalistlere devretmiştir.

Bölücü hainlerin kafası koptukça Kılıçdaroğlu titriyor. Kılıçdaroğlu'nun TSK'nın şerefli komutanlarına saldırması, bir siyaset tercihinden öte mankurt ve mandacı bir siyasetçinin ağzından saçılan kötülük ve nefrettir.

Hainlere acımayacağız. Ne arıyoruz Suriye'de, Libya'da diyen Kılıçdaroğlu'nun dili Yunan dilidir, yılan dilidir, Türk'e düşmanların dilidir. Zillet ittifakı Türkiye'nin önündeki düşman bariyeridir.

Baykar şirketini suçlayan selamsız Babacan, yabancıların etki ajanlığı pozisyonunda sabitlenmiştir.

Türk ordusuna iftira atan, sicili bozuk Tabipler Birliği Başkanı’na destek mesajları veren Babacan’ın ihanet kampanyasının azılı bir mensubu olduğu ayan beyan ortadadır.

BAHÇELİ'DEN HDP MESAJI

HDP’nin kapatılması bir adalet ve demokrasi onurudur. Bu onurun çiğnenmesini isteyen Kılıçdaroğlu, CHP’yi HDP’nin eline rehin bırakıp PKK’nın güdümüne girmiştir. Kapatılmasın da milletin vergisi Kandil'e mi aktarılsın?

Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP, HDP’nin yedek kulübesinde siyaset amigoluğuna, ikmal kafilesine, Türkiye aleyhine kurgulanan faaileyete dönüşmüştür.

Bugünkü siyasi sınırlarımız kendiliğinden oluşmamış kolay elde edilmemiştir. Kanla yazılmıştır. Kanla yazılan bir tarih, kalleşçe değiştirilemez.

Tarih: 17-01-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum