içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Dün Bodrum bugün İzmir! İki ilçede alevler yükseldi!

İzmir'in Menderes ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi yakınlarındaki ormanda yangın çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale eden İzmir Orman Müdürlüğ

Dün Bodrum bugün İzmir! İki ilçede alevler yükseldi!
Haberi Sesli Dinle
 

Dün Bodrum bugün İzmir! İki ilçede alevler yükseldi!

İzmir'in Menderes ilçesinde Cumhuriyet  Mahallesi yakınlarındaki ormanda yangın çıktı. Yangına havadan ve karadan müdahale eden İzmir Orman Müdürlüğü ekipleri, 5 uçak, 9 helikopter, 25 arazöz, 7 su ikmal aracı ve 3 dozerle alevleri kontrol altına almaya çalışıyor.

İzmir'in Menderes ilçesinde orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, alevlere havadan ve karadan müdahale ediyor. Cumhuriyet Mahallesi yakınlarındaki ormanda, saat 13.30 sıralarında yangın çıktı.

Cumhuriyet Mahallesi yakınlarındaki ormanda, saat 13.30 sıralarında yangın çıktı. Yükselen dumanları fark eden mahallelinin ihbarı üzerine bölgeye İzmir Orman Bölge Müdürlüğü'ne ait 5 uçak, 9 helikopter, 25 arazöz, 7 su ikmal aracı, 3 dozer ve 3 yer ekibi sevk edildi. Ekipler, alevlere müdahale ediyor.

İzmir'in Menderes ilçesinde orman yangını çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, alevlere havadan ve karadan müdahale ediyor.

MENDERES VE GAZİEMİR'DE ALEVLER YÜKSELDİ

Öte yandan Görece Mahallesi ile Gaziemir ilçesi Irmak Mahallesi arasında yerleşim alanlarına yakın konumdaki ormanlık alanda da henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına müdahale sürüyor.

5 UÇAK VE 9 HELİKOPTERLE SU BOŞALTILIYOR

Yangına İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne ait 5 uçak, 9 helikopter, 25 arazöz, 7 su ikmal, 3 dozer ve 3 yer ekibi ile itfaiye ekipleri müdahale başlattı.

Tarih: 10-07-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum